Finaliści Małopolskiego Konkursu Prac Matematycznych – Małopolskiej Sesji Matematycznej

Miło nam poinformować, że do finału Małopolskiego Konkursu Prac Matematycznych- Małopolskiej Sesji Matematycznej zostali zakwalifikowani następujący uczniowie:

SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Kacper Błachut  – Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowym Targu
  2. Barbara Boczoń, Małgorzata Piątkowska, Mikołaj Bobruk – Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Będkowickiej „ Sokolica” w Będkowicach
  3. Gabriela Majchrzak, Julia Weremiuk, Andrzej Zygmunt Węgrzyn- Zawada –                                  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Krakowie
  4.  Paweł Nawrocki– Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Jawiszowicach
  5. Magdalena Bachleda- Żarska, Gracja Dłubacz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu
  6. Katarzyna Matoga, Oliwia Piątek, Wiktoria Wójcik – Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie

KLASY GIMNAZJALNE

  1. Bartosz Filipak, Łukasz Górski, Julia Wójcik – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szerzynach
  2. Aleksandra Kalisz, Laura Sendor, Ewa Miśkiewicz, Patrycja Prusak -Zespół Szkolno-Przedszkolny- Gimnazjum im. J. Matejki w Zabierzowie
  3. Agata Dziadur, Szymon Rosiński – Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Będkowickiej „ Sokolica” w Będkowicach
  4. Olaf Chrzanowski, Wojciech Miśkowicz, Mikołaj Rozmus – Szkoła Podstawowa nr 33 w Krakowie
  5. Szymon Kądzielawa, Olga Piotrowicz – Szkoła Podstawowa nr 33 w Krakowie
  6. Gabriela Bylica – Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Słotwińskiego w Kamieniu
  7. Gabriela Pietras – Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa w Leszczynie

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

    1. Aniela Mazanowska  – V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
    2. Oliwia Frankowska – Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie w Skawinie
    3. Dawid Migacz – I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego w Tarnowie
    4. Semen Słobodianiuk – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Warszawie
    5. Oliwia Jarzęcka, Kajetan Grzybacz, Paweł Jarosz –  VII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
    6. Antoni Dera, Arkadiusz Łudzik, Alicja Madeyska – VII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
    7. Andrzej Szablewski i Radosław Peszkowski – II Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Spotkanie organizacyjne dla finalistów odbędzie się we wtorek 17 kwietnia 2018r. o godz. 17.00  w Studium Pedagogicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Wiślna 3, sala nr 1.

Informujemy także, że 

25 kwietnia 2018 o godzinie 14, odbędzie się Małopolska Sesja Matematyczna szkół podstawowych i klas gimnazjalnych .

W przerwie sesji dr Mariusz Jużyniec (Politechnika Krakowska) wygłosi wykład pt.

Wycinanki jedno- i dwustronne w oparach płynu do baniek, napędzane wkrętarką w towarzystwie enancjomerów

Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, ul. Podchorążych 2, Aula prof. W. Danka

26 kwietnia 2018 o godzinie 14, odbędzie się Małopolska Sesja Matematyczna szkół ponadpodstawowych.

W przerwie sesji dr Marta Kornafel (Uniwersytet Ekonomiczny) wygłosi wykład pt.

Jak dostać nagrodę Nobla
Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, ul. Podchorążych 2, sala 216

Serdecznie zapraszamy!