Informacja o kwalifikacjach do II etapu X Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Poetyckiej Jacka Karczmarskiego „Nic się nie kończy prostym TAK lub NIE”

Szanowni Uczestnicy Konkursu

ogłaszamy, że decyzją Jury w składzie: Piotr Wiroński, Joanna Grabska-Gradzińska, Wojciech Harpula, do II etapu konkursu zakwalifikowali się:

• Szymon Chlebowicz z II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie
  • Weronika Dębińska z XXV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi
  • Kamil Drzymała z I Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie
  • Piotr Kowalczyk z II Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Górniczej
  • Natalia Misiewicz z I Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie
  • Gabriela Pawelec z Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu
  • Mikołaj Pegza z Klasycznego Liceum Ogólnokształcącego w Skierniewicach
  • Zuzanna Rączka z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Nowym Targu
  • Patrycja Ślęzak, studentka I roku psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim
  • Natalia Tylutka z Zespołu Szkół w Mielcu
  • Julia Wcisło z III Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie

Podziękowania kierujemy jednocześnie do wszystkich uczestników – za ich wysiłek i zaangażowanie. Jak już pisaliśmy, zainteresowanie konkursem było w tym roku bardzo duże i wiele prac prezentowało naprawdę dojrzały poziom. Przyznajemy, że wybór najlepszych z nich nie był łatwy.

Eliminacje II etapu konkursu planowane na 8 kwietnia zostają niestety przełożone na inny termin. Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się ustabilizuje, wówczas poinformujemy Państwa o nowej dacie i szczegółach spotkania. Życzymy wszystkim dużo zdrowia!

Uczestnikom, którzy zakwalifikowali się do II etapu serdecznie gratulujemy!